[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3581: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3582: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
Drogeria : Hyde Park

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 6 ] 
 Drogeria 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Senator

Post Drogeria
Hejka! Poszukuję dobrej i sprawdzonej drogerii, gdzie można kupić kosmetyki w przyzwoitej cenie. Macie może jakieś pomysły? Wczoraj przeszukując internet w celu znalezienia czegoś sensownego dużo dobrego słyszałem na temat drogeriadlaciebie.pl . Co o niej myślicie? Może ktoś z was zamawiał coś u nich? Dajcie znać.

2020-05-27, 20:33
Pretor

Post Re: Drogeria
To poszukaj w internecie, chyba będzie najprościej jak mi się zdaje.

2020-05-28, 11:08
Trybun wojskowy

Ja praktycznie tylko uczęszczam do hebe. Mają bardzo dobry asortyment no i ceny. Kupuję u nich między innymi moje kosmetyki z serii dermofuture natue, których skład bardzo mi odpowiada.

2020-06-23, 10:02
Pretor

Ja znalazłam bardzo dobrze zaopatrzony sklep szukając naturalnych produktów do kąpieli. I znalazłam tu https://hagi.com.pl/pl/sklep/kapiel/bochenska-sol-do-kapieli/ Sól ta do kąpieli z eterycznym olejkiem jodłowym, grejpfrutowym i cytrynowym, jest przeznaczona do pielęgnacji skóry delikatnej. Poza tym że oczyszcza i odżywia skórę to też niweluje zmęczenie.

2020-08-10, 06:33
Legionista

ja kupuje w rossmanie, maja spory wybór jesli chodzi o bielende a to moje ulubione kosmetyki :) latem odkrylam swietna serie produktow do opalania magic bronze :)

2020-08-19, 19:08
Kwestor

Widze, ze wiekszosc z was szuka drogerii internetowych. Dobry wybor, zwlaszcza w dzisiejszych czasach. Perfumy zamawiam na perfumy.pl, poniewaz maja najlepsze oferty. Dzisiaj udalo mi sie zamowic Benetton Colors Blue for Her https://perfumy.pl/product-pol-6481-Benetton-Colors-Blue-for-Her-woda-toaletowa-80-ml.html w atrakcyjnej cenie.

2020-08-22, 19:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 6 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1