[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3581: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3582: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
Macie jakiś dobry pomysł na biznes? : Hyde Park

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 11
 [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Macie jakiś dobry pomysł na biznes? 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Legionista

Post Macie jakiś dobry pomysł na biznes?
Macie jakiś dobry pomysł na biznes?

http://mimk.pl

2010-11-03, 17:24
Trybun wojskowy

Post Re: Macie jakiś dobry pomysł na biznes?
Wszystko zależy co chcesz robić jakie masz wykształcenie, motywację etc. Znalezienie pracy w chwili obecnej jest bardzo trudne, żeby nie powiedzieć, że wręcz niemożliwe. Wiele osób chce doradztwo zawodowe w sprawach takich jak napisanie CV czy listu motywacyjnego jakby nie patrzeć takich ofert jest masa https://kreatorzykariery.pl/ podobno pomaga szczególnie jeśli chodzi o ilość zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne. Ewentualnie możesz skorzystać z alternatywy takiej jak chociażby Kreator do tworzenia stron internetowych WebWave jest to rodzaj pracy zdalnej, wykonujesz stronę internetową jeśli znajduje się nabywac dostajesz 30% wartości, ponadto możesz tworzyć dochód pasywny poprzez polecenia, jeśli Twoi poleceni zarabiają ty również zarabiasz. Ogólnie jest sporo opcji zarabiania w internecie, ale nie każdy się do tego nadaje.

2014-02-26, 11:33
Konsul

Moim zdaniem pomysłu trzeba szukać w swoich pasjach ;)

2014-03-03, 07:03
Senator

Zgadzam się, najlepiej jest postawić na coś zgodnego z naszymi zainteresowaniami. Mój tata kiedyś pracował w jednej firmie i naprawdę nie przepadał za swoją pracą, jednak postanowił to zmienić. Zaczął szukać informacji o tym jak założyć firmę transportową w Polsce i po jakimś czasie udało mi się zacząć własny biznes. Teraz robi to co naprawdę lubi, a dodatkowo zarabia znacznie więcej pieniędzy.

2014-07-09, 09:41
Legionista

pomysł na biznes? ja myślę, ze fajnym pomysłem moim zdaniem byłoby otworzenie takiego mini biura podróży które zajmowałoby się wypożyczaniem awionetek prywatnym firmom, albo też myślałem o otwarciu agrocentrum

Ostatnio edytowano 2014-08-22, 11:03 przez HyunWawa99, łącznie edytowano 1 raz

2014-07-09, 11:58
Legionista

A co powiecie na trochę innego rodzaju biznes... Kupujemy mieszkania, moim zdaniem najbardziej opłaca się w trójmieście i wynajmujemy je studentom. Po 15 latach taka inwestycja zwraca nam się i wtedy sprzedajemy mieszkania i jesteśmy zarobieni razy 2. Co o tym myślicie?
Albo poprostu kupować sadzonki takie http://plumeria.sklep.pl/klon-palmowy-garnet-sadzonka zagranicy i sprzedawać u nas w Polsce na allegro.. Klony palmowe są popularne w polsce i napewno na tym zarobimy.

Ostatnio edytowano 2015-04-13, 11:36 przez Adambond, łącznie edytowano 1 raz

2014-08-02, 19:03
Trybun wojskowy

Ja właśnie też chcę coś rozkręcić własnego, o franczyzie myślę, Tu na forum znalazłem pomysł na własną agencję ubezpieczeniową pod logo CUK.

2014-08-03, 15:16
Senator

Na pewno dobrym pomysłem na biznes jest założenie własnej firmy pozycjonującej. jest ich już sporo na rynku, ale jeśli mamy doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, to może nam się udać. Ja na przykład niestety nie mam ani wiedzy ani doświadczenia i korzystam z usług ditum.org http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html . Samodzielnie byłabym w stanie zająć się moją witryną, a tak to mam pewność, ze jest w dobrych rękach i ich działania przynoszą zamierzone rezultaty. Kluczem do sukcesu jest też obsługa klienta, która nie może być grubiańska i na odczepnego. Oczywiście efekty pozycjonowania także powinny być długotrwałe. Wtedy firma zyskuje dodatkowe atuty i jeszcze lepsze opinie.

2014-08-04, 08:45
Senator

sylwia4012 a możesz mi powiedzieć jakie wykorzystujesz zdjęcia? Słyszałam, że robią teraz furorę i stanowią istotny element reklamy towaru zdjęcia 360 stopni. Znajomy twierdzi, że to działa, bo klienci to doceniają i widzą dokładnie co kupują, więc wracają.

2014-08-06, 17:04
Legionista

Szczerze, to teraz najlepiej zarabiają ci co organizują piramidy finansowe w necie. no ale to nie jest legalne... ja w przyszłym tygodniu otwieram lombard - sądzę, że powinnam dobrze zarobić :)

2014-08-07, 13:20
Legionista

A co powiecie na bankowe programy partnerskie? Wiem, że jest tego dużo i trzeba się rozepchnąć łokciami ale .....

Coraz bardziej popularne stają się promocje bankowe.
Z jednej strony banki szukają nowych klientów z drugiej można nie tylko zaoszczędzić ale czasami nawet zarobić korzystając z tych promocji. Tutaj przykład jak to może wyglądać Najlepsze promocje bankowe

2014-08-10, 21:04
Legionista

HyunWawa99 napisał(a):
pomysł na biznes? ja myślę, ze fajnym pomysłem moim zdaniem byłoby otworzenie takiego mini biura podróży które zajmowałoby się wypożyczaniem awionetek prywatnym firmom, albo też myślałem o otwarciu agrocentrum

ale przecież by Ci takie biuro długo nie funkcjonowało

Ostatnio edytowano 2014-10-23, 15:09 przez Merry71, łącznie edytowano 1 raz

2014-08-11, 10:26
Konsul

Kolega ma firmę, która zajmuje się takimi usługami jak awaryjne otwieranie samochodu Kępno, dorabianie kluczy, kodowanie kluczy czy naprawa stacyjek. Mówi, że klientów mu nie brakuje, ponieważ na takie usługi zawsze jest zapotrzebowanie.

2014-08-14, 08:40
Senator

Prawda jest taka, że jak ktoś ma dobry pomysł na biznes to go realizuje, a nie dzieli się nim na forum. Wyjątkiem mogą być ewentualnie pomysły, które są same w sobie dobre, natomiast autorowi brakuje środków na ich realizację. W tym akurat wypadku można próbować zebrać środki przez https://wspieram.to/ jak przeglądam niektóre projekty to naprawdę jestem zdziwiony, że ludzie takie rzeczy wspierają, ale to dobrze, bo jeśli nietypowym projektom udało się osiągnąć cel to dobre projekty nie powinny mieć z tym problemu.

Ewentualnie druga rzecz jaka mi przychodzi do głowy to dropshipping. Czyli handlujecie rzeczami z Chin, klient kupuje u Was a wy dopiero zamawiacie w jego imieniu z Chin. Chociażby Taniozchin umożliwia taką rzecz http://www.taniozchin.pl/ z tego co zauważyłem to dość sporo osób na allegro działa właśnie w ten sposób i to z całkiem dobrym wynikiem. Plusem tego jest to, że nie trzeba mieć na to w ogóle kasy.

Ostatnio edytowano 2014-10-14, 12:23 przez Sunsino, łącznie edytowano 1 raz

2014-08-18, 09:58
Legionista

Artur86 napisał(a):
Ja właśnie też chcę coś rozkręcić własnego, o franczyzie myślę, Tu na forum znalazłem pomysł na własną agencję ubezpieczeniową pod logo CUK.

dobry pomył. A już ruszyłeś z rozkręcaniem?

Ostatnio edytowano 2014-11-26, 14:11 przez Ardelle95, łącznie edytowano 1 raz

2014-08-19, 09:44
Trybun wojskowy

Teraz jeszcze na urlopie jestem, dopiero co wróciłem do domu :) ale już się umówiłem w CUK na rozmowę.Najbardziej to bym chciał jakiegoś praktyka dopytać , co by mi szczerze powiedział jak wygląda ten rynek. Mam jeszcze drugą opcję, żeby może zostać niezależnym doradcą Cuk - tak na początek i wybadać teren, ale pewnie większe pieniądze to jednak z franczyzy można wyciągnąć.

2014-08-22, 11:36
Legionista

Sklep internetowy najlepszy rozwiązaniem. Idealny przykład jak ludzie zarabiają w Internecie jest ten sklep. Wniosek jest taki ze sprzedawać przez Internet można wszytko tylko trzeba mieć do tego odpowiednią wiedzę oraz umiejętności.
Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak wino na wesele http://winotokaj.pl/content/8-wino-na-wesele w sklepach internetowych. jeśli ktoś nie wie jakie wino kupić to proszę bardzo ma kategorię najbardziej popularnych win weselnych!

Ostatnio edytowano 2015-05-27, 11:06 przez kingkong, łącznie edytowano 1 raz

2014-09-06, 11:33
Legionista

Nikt Ci nie sprzeda gotowego pomysłu na biznes, bo jakby był taki dobry to sam by wykorzystał, a z drugiej strony nie ma sensu robić sobie niepotrzebną konkurencję. Więc trzeba samemu ruszyć głową ;)

Ostatnio edytowano 2014-11-27, 16:55 przez Alethea2823, łącznie edytowano 1 raz

2014-09-06, 23:54
Legionista

A w jakim kierunku chcesz ten biznes? może załóż firmę, która zajmie się pozycjonowaniem? co myślisz? ta branża nie jest bardzo dobrze rozwinięta w naszym kraju, a zapotrzebowanie na wypozycjonowanie jest teraz bardzo dużo, więc może pomyśl o czymś takim?

Ostatnio edytowano 2014-12-03, 14:01 przez iWadim1785, łącznie edytowano 1 raz

2014-09-07, 20:38
Legionista

ja tam się nie bawię już w biznes, dużo kasy straciłem na nietrafione biznesy,ale w tym roku zrobiłem kurs na operatora maszyn i dzięki temu znalazłam bardzo dobrą pracę

2014-09-15, 14:39
Legionista

Jasin napisał(a):
ja tam się nie bawię już w biznes, dużo kasy straciłem na nietrafione biznesy,ale w tym roku zrobiłem i dzięki temu znalazłam bardzo dobrą pracę

Nie każdy ma predyspozycje do prowadzenia własnego biznesu. To nie jest proste zadanie, bo rynek szybko weryfikuje czy nasze oferty są trafione.

Ostatnio edytowano 2015-01-26, 16:37 przez iYong2162, łącznie edytowano 1 raz

2014-09-20, 21:54
Edyl

Dołączam do pomysłów hurtownie kostki brukowej. Teraz można oferować w necie, na placu. Rolnicy to wykładają całymi hektarami, dobrze im się powodzi :-D . Zbyt będzie zawsze.

2014-09-29, 19:26
Legionista

Bardzo ciekawym pomysłem jest sklep ogrodniczy. Na początku bym poszukal odpowiedniej domeny która była by łatwo zapamietana przez potencjalnych klientow nastepnie bym wzorował się już na gotowych sklepach sprzedających produtky takie jak http://plumeria.sklep.pl/kania-3kg .

2014-11-18, 13:07
Pretor

Ja bym nawet nie wiedziała, co w takim sklepie sprzedawać. Trzeba się jednak znać na rzeczy, żeby rozpoczynać konkretny biznes.

2014-11-18, 15:42
Legionista

Sklep z biżuteria ale nie złotą bo tego jest strasznie dużo tylko np z bransoletkami ze sznurka bardzo fajnie brzmi. Znalazłem taki w google gdzie naprawdę mają barnsoletki za np 150 z samego sznurka i wydaje mi się iż jest to również bardzo dobry pomysł http://zozodesign.pl/index.php/sklep/bransoletki zazwyczaj sklepy online idą w złoto bo chcą zarabiać miliony na sztuce a tutaj na takie jednek bransoletce ze sznurka niech sklep zarabia np 20 zł a miesiecznie sprzeda ich 100 i tak jest ładnie zarobiony.

2015-04-28, 10:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 11
 [ Posty: 258 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1