Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 8 ] 
 Jak likwidujecie cienie pod oczami? 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Edyl

Post Jak likwidujecie cienie pod oczami?
Chciałabym się odwołać do Waszego doświadczenia, jeśli chodzi o dbanie o urodę. Od jakiegoś czas trapi mnie bowiem problem cieni pod oczami. Źle się z tym czuję, zwłaszcza że nigdy nie uskarżałam się na większe problemy z cerą. Gościłam już u lekarza, ale na szczęście wykluczył żeby była to choroba. Raczej ten stan wynika z mojego przepracowania. Fakt, że ostatnio robiłam trochę nadgodzin, ale czułam się fizycznie jako tako (prócz tych cieni). Zrobiłam mały research w internecie i znalazłam kilka sposobów - http://www.ezebra.pl/Jak-zlikwidowac-cienie-pod-oczami-5-sprawdzonych-sposobow-blog-pol-1494495837.html ale chcę również poznać Wasze zdanie w tej materii.

2017-11-14, 13:33
Senator

Post Re: Jak likwidujecie cienie pod oczami?
Jeśli chodzi o likwidacje cieni pod oczami to słyszałem, że dobre na nie są okłady z ogórków. A najlepszy to jest odpoczynek i zdrowy sen. Do tego jeśli chodzi o ukrywanie cieni to najlepsze są korektory pod oczami. A jak je stosować tak aby te cienie pod oczami zniwelować można znaleźć w artykule na http://www.epozyczka24.pl/ . Do tego podobno jeśli chodzi o ukrywanie cieni to dobrze w tym się sprawdzają okulary przeciwsłoneczne. Z za nich ich na pewno nie widać.

2017-12-06, 15:40
Legionista

kremy różne

2017-12-06, 19:43
Legionista

Takie kremy możesz sobie ogarnąć też przez internet, a przynajmniej poczytać o składzie, zastosowaniu i dostępności w danym miejscu. Sprawdź sobie, gdzie to można kupić, choć pewnie każda apteka białystok czy w katowicach będzie takie mieć, nawet bez recepty. Poszukaj sobie, bo można znaleźć dobre produkty w niskich cenach.

2017-12-12, 09:37
Senator

Ja miałam bardzo mocne worki z racji tego że pracuje w korporacji i spedzam dużo czasu przed komputerem a do tego mam okulary ;/ Ale poszłam na takie zabiegi - http://klinikamiracki.pl/zabieg/dolina- ... ensity-ii/ Najlepsze jest to że efekty bardzo długo się utrzymują bo od zabiegu do teraz skóra tak samo dobrze wygląda

2017-12-19, 10:48
Senator

Stosuję naturalne sposoby: okłady z ogórka, z herbaty.

2017-12-19, 12:01
Kwestor

Witam, moja przyjaciółka zawsze miała straszne cienie pod oczami. W ogóle się nie malowała, bardzo się martwiłem,że coś się z nią dzieje...kilka miesięcy temu przeszła laserową korekcję wzroku i teraz jest bardzo odmieniona. Zabieg przeszła w tym miejscu https://blikpol.pl/ co sądzicie o tego typu zabiegach?

2018-11-07, 09:04
Legionista

Jeśli Twoje oczy są w dobrej formie, to nie wymagają szczególnej pielęgnacji, bo same się doskonale oczyszczają, nawilżają i regenerują. Nie są wtedy wymagane żadne leki na oczy. W ogrzewanym, klimatyzowanym pomieszczeniu powietrze jest pozbawione wilgoci. Jeśli spędzasz w nim sporo czasu, to oczywiste, że śluzówka wyściełająca powieki staje się przesuszona, a oczy są podrażnione, pieką, szczypią, nawet bolą. Podobnie się dzieje, gdy zbyt długo pracujesz – czytasz, patrzysz w monitor komputera.

2018-11-12, 00:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 8 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1