Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 3 ] 
 Problem z autoryzacją bitcoin 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Kwestor

Post Problem z autoryzacją bitcoin
Ok. Nie dam rady się zalogowac na Bitcoinie bo mam polskie dokumenty. Nie ma czasu tam dzwonić, się zbieram już ponad miesiąc i nie znalazłam chwili w czasie kiedy infolinia jest aktywna. Mieszkam w UK, na jakiej innej giełdzie się mogę zalogować żeby swobodnie i bezpiecznie grać na telefonie bo na siedzenie przed PC poprostu nie mam czasu ? Którą gielde jeszcze polecacie polecacie dla nowicjuszy? I z jakiego portfela korzystać jak nie z Revolut? żebym mogła swobodnie korzystać z prawdziwych pieniędzy jeżeli uda mi się jakieś zrobić na kryptowalucie. Mam na Revolut jakies krypto kupione, co mam z tym teraz zrobic ? Polecił ten portfel kolega z pracy ktory gra ale oczywiscie wiedzą sie nie podzieli. Typowy Polak w UK z typu życzliwy. Podpowiedzcie coś proszę. Potrzebuje zacząć działać i zarabiać. Wiem... pewnie brzmi śmiesznie dla rekinów kryptowalut ale jestem kompletną świeżynką w tym temacie i mam gdzieś co sobie ktoś myśli (typu: nie ma zielonego pojęcia ci robi) bo wszystkiego można się nauczyć. Będę wdzięczna za pomoc. Dziękuję z góry.

2018-11-12, 14:44
Kwestor

Post Re: Problem z autoryzacją bitcoin
Bo generalnie powinni wymyśleć jakieś inne sposoby autoryzacji. A przecież możliwości w tym zakresie jest dosyć dużo. To co jest istotne, to kwestia połączenia bezpieczeństwa oraz 100% pewności, że osoba za którą sie podaje, to osoba za którą się podaje. Z drugiej strony, zawsze znają się osoby, które będą chciały oszukać system - i zawsze system można oszukać, kwestią otwartą jest jedynie stopień determinacji.
https://epoznan.pl/news-news-70484-Alte ... eryfikacji

Poczytaj sobie o tym w tym artykule!

2018-11-13, 08:49
Trybun wojskowy

Post Re: Problem z autoryzacją bitcoin
Bitcoin ostatnio leży. Dobrze, że w to nie inwestuję.

2018-11-13, 10:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1