[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3581: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3582: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
Dobra firma : Hyde Park

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 10 ] 
 Dobra firma 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Senator

Post Dobra firma
A co myślicie o firmie https://www.retio.pl ? Bo słyszałam, że są to specjaliści od dobrej reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Może mi ktoś z was coś więcej o nich napisze. Szukam dla siebie ciekawej reklamy, a dokładnie pisząc do mojego sklepu z zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci.

2020-05-28, 15:57
Senator

Post Re: Dobra firma
Reklama jest bardzo wazna, ale i takze ta internetowa. Glownie to na tej polecalabym sie skupic. U mnie pozycjonowanie oferta stoi na pierwszym miejscu i to sie rzeczywiscie sprawdza.

2020-06-10, 06:56
Legionista

Na pewno musi to być reklama w internecie, bo inaczej to może być ciężko żeby trafić do jak największej grupy potencjalnych klientów. Dlatego ja rozkręcając swój biznes zgłosiłam się do http://marketingdyskusji.pl/ .

2020-06-15, 18:11
Legionista

Znaleźć dobrą firmę to jest problem w dzisiejszych czasach

2020-06-16, 08:17
Pretor

Bardzo dobrym rozwiazaniem dla firmy moze być prowadzenie spółki, posiadając ją można ominąć płatności ZUS, jeżeli chcesz zacząć prowadzić spółkę to polecam Ci się zainteresować stroną https://sprzedajspolke.pl/ gdzie możesz kupić gotową czystą spółkę wraz z kontem bankowym.

2020-06-18, 17:27
Legionista

taka firma to świetne rozwiązanie według mnie :)

____
parkiety kraków

2020-06-19, 07:57
Legionista

Jak by to powiedzieć Wiele jest stron fajnych. Teraz całkiem sporo firm przechodzi do internetu i tak powiem moim zdaniem to dobrze. Na przykład taką odzież ochronna można sobie kupić w internecie

2020-06-19, 11:12
Senator

Dobra firma powinna zapewnic sobie wysoka dostepnosc uslug, pomoc moze dostawca Internetu ktory jest w stanie zapewnic ciaglosc uslugi na wysokim poziomie. Pracownicy nie beda mieli przestojow podczas pracy, wiekszosc bizsnesow wymaga w kocu dostepu do sieci, bez tego wszystkie uslugi nie dzialaja. W Bialymstoku polecam operatora Koba - sprawdzony, lokalny i dosc atrakcyjny cenowo.

2020-07-31, 12:59
Edyl

Jeśli chcesz aby twoja firma była nowoczesna i dobrze kojarzona to musisz wdrożyć system szybkich płatności jak ten z artykułu https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/kobiety-e-biznesu-jak-wprowadzic-modul-platnosci-w-sklepie-internetowym Obecnie to jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych systemów a to ważne dla klienta i ciebie. na pewno dzięki temu będziesz bardziej wiarygodny i przyciągniesz większą liczbę klientów.

2020-09-07, 17:22
Senator

Jak masz własną firmę to polecam wpaść na blog http://wakefield.pl. Dowiesz się tam ciekawych informacji o biznesie.

2020-09-08, 06:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 10 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1