[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3581: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3582: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
Poszukiwanie pracy : Hyde Park

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 5 ] 
 Poszukiwanie pracy 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Senator

Post Poszukiwanie pracy
Jestem na etapie poszukiwania pracy jako programista, wiecie może gdzie jeszcze znajdę jakieś ogłoszenia gdzie mogą takiej osoby poszukiwać?

2020-07-03, 15:49
Kwestor

Post Re: Poszukiwanie pracy
Mnie zależało na wyjechaniu do pracy za granice, bo tam można zdecydowanie więcej zarobić. Praca opiekunki dla osób starszych to było to, co chciałam robić. Zaczęłam więc w sieci szukać czegoś w tym temacie. Na https://bravecare.pl/kontakt/ znalazłam firmę, która pomogła mi w znalezieniu takiego właśnie zajęcia.

2020-07-27, 11:27
Trybun wojskowy

Ja w październiku zaczynam kolejny rok studiów dziennych i też szukałam pracy, z tym że na weekendy. Pytałam gdziekolwiek, jednak większość pracodawców poszukuje pracowników dostępnych w każdym dniu tygodnia :-/ Na szczęście udało mi się znaleźć pracę jako hostessa. Będę wykonywać ją dorywczo w weekendy, dlatego jest to dla mnie idealne rozwiązanie :) Jeżeli któraś z dziewczyn byłaby zainteresowana podsyłam artykuł, w którym pisze o tym jak zostać hostessą: https://www.individual.pl/jak-zostac-hostessa :) Ja właśnie dzięki niemu trafiłam do tej agencji :)

2020-09-03, 13:48
Legionista

Muszę pokazać ten link siostrze

2020-09-03, 20:30
Trybun wojskowy

Wejdz na pracuj.pl Tam jest duzo, fajnych ofert!

2020-09-04, 09:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 5 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1