Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


 invest24.pl/forum/ - Warunki użytkowania 

Rejestrując się na „invest24.pl/forum/” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „invest24.pl/forum/”. „invest24.pl/forum/” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „invest24.pl/forum/” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „invest24.pl/forum/” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „invest24.pl/forum/” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Dodatkowo każdy zarejestrowany winien przestrzegać regulaminu Wirtualnej Giełdy:

invest24.pl
Powered by phpBB © phpBB Group.