Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 4 ] 
 windykacja online 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Kwestor

Post windykacja online
Czy próbował ktoś samodzielnej windykacji z wykorzystaniem vindicat http://vindicat.pl/ ? Platforma pozwala samodzielnie uruchomić prawidłową ścieżkę prawną związaną z windykacją. Przy jej pomocy można generować wezwania do zapłaty, noty odsetkowe, pozwy do e-sądu. Posiada również narzędzie umożliwiające polubowne załatwienie sprawy z dłużnikiem. Oczywiście można tez liczyć na fachowe wsparcie prawnika na każdym etapie. Zastanawiam się, na ile ta tania forma windykacji jest skuteczna?

2016-02-28, 16:36
Kwestor

Post Re: windykacja online
Wiesz co, ja słyszałam o tej platformie Vindicat.pl same pozytywne opinie. Gdzieś nawet czytałam, na jakimś forum, jak ktoś pisał, że udało mu się już nie raz ściągnąć cały dług. Myślę, więc że ma sens chociażby spróbować. Przyznajmy sobie szczerze - 50 zeta to nie majątek, więc warto zaryzykować.

2016-03-29, 11:21
Senator

Jeśli chodzi o windykację to nie cierpię się tym zajmować. A z racji tego, że pracuje w niewielkiej firmie, która wystawia faktury o wydłużonym czasie spłaty, to jestem narażony na to, że częściej spotyka się ludzi, którzy nie spłacają faktur. Przez co mi trudno jest utrzymać płynność finansową. W związku z czym firma popada w długi. A ja także nie lubię być upierdliwy i robić komuś na złość. Rozumiem też, że są różne sytuacje i nie zawsze dany klient ma z czego opłacić fakturę. Niestety kiedy on nie opłaci faktury to i ja nie mam jak się wywiązać ze swoich zobowiązań. I chyba znalazłem na to idealne rozwiązanie. A mianowicie jest to faktoring lub sprzedaż faktur. Te dwie rzeczy różnią się tym, że faktoring jest jeszcze jednym zobowiązaniem, bo podpisuje się z nimi umowę na jakiś określony czas. Zaś taka sprzedaż faktur na https://www.monevia.pl/ cechuje się tym, że umowę podpisuje się na jedną konkretną fakturę. A po sprzedaży faktury nas już nie interesuje jej dalszy los. W razie czego jakiekolwiek działania windykacyjne podejmuje firma, która kupiła fakturę.

2017-08-31, 09:51
Trybun wojskowy

Ja korzystałem z firmy windykacyjnej żeby odzyskać prywatne długi. W firmie korzystam z programu https://afaktury.pl/ do faktur i dokumentów z modułem magazynowym i on ma funkcję windykacji faktur. Więc nie muszę się tym sam zajmować.

2017-11-09, 20:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 4 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1