Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 6 ] 
 Finansowe programy partnerskie 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Kwestor

Post Finansowe programy partnerskie
W poszukiwaniu finansowych programów partnerskich natknąłem się na Comperialead. Dedykowany jest tym wszystkim, którzy posiadają strony internetowe o tematyce finansowo-bankowej. Czy ktoś kiedyś z was brał udział w tego typu PP?

2014-04-01, 16:48
Trybun wojskowy

Post Re: Finansowe programy partnerskie
Szczerze mówiąc tego programu akurat nie kojarzę, za to od pewnego czasu dołączyłam do Program partnerski 7 minutowy trening i co mogę o nim powiedzieć, bardzo klarowny program we wszystkich punktach więc spokojnie można się nim zainteresować, wszystko bardzo fajnie zaprezentowane więc wiadomo jak i co robić. W każdym razie jeśli ktoś dołączy i będzie chciał jakiś informacji to służę pomocą.

2014-04-03, 13:08
Senator

Nie znałem tych programów partnerskich. Jeśli chodzi o finansowe programy partnerskie, to mogę polecić Wam jedną stronę, na której oprócz wielu programów partnerskich znajdziecie także informacje dotyczące tego jak zarobić na tych programach partnerskich. Jest to strona http://www.salesmedia.pl/aktualnosc/13, ... acja-bloga . Trafiłem na nią kilka lat temu i od tej pory korzystam tylko z programów partnerskich, które dostępne są na tej stronie.

2015-11-03, 08:55
Legionista

Według mnie najlepszy program partnerski oferuje Profi Credit. Za każdą sprzedaną pożyczkę otrzymujesz aż 2% prowizji , a pieniądze zawsze wypłacają w terminie. Według mnie to wygodny sposób zarabiania prawdziwych pieniędzy przez Internet. Super sprawa polecam https://partner.proficredit.pl/

2016-09-07, 11:56
Kwestor

Każdy pewnie będzie mógł wskazać "swój" program. Rynek jest coraz szerszy więc i programów partnerskich w tym sektorze jest coraz więcej. Polecam lekturę tego artykułu http://afiliacja.net/afiliacja-produktow-bankowych-ile-mozna-zarobic-w-branzy-finansowej/. Bardzo rzetelne studium w temacie afiliacji produktów bankowych. Myślę, że niejednemu z Was się przyda.

2018-02-21, 11:38
Legionista

Taki sposób zarobku, to jest świetna inwestycja.

2018-02-21, 13:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 6 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1