[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3581: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3582: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
Dobry podkład pod makijaż : Hyde Park

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 8 ] 
 Dobry podkład pod makijaż 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Senator

Post Dobry podkład pod makijaż
Hej wszystkim zgromadzonym tutaj. Mam pytanie czy może któraś z pań próbowała już tego podkładu http://goldenrose.pl/produkty/cera/podklady/liquid-powder-mineral-foundation---podklad-mineralny---golden-rose.html bo właśnie coś takiego mam zamiar kupić swojej żonie w prezencie. Oczywiście jeszcze się zastanawiam, ale myślę że to będzie najbardziej rozsądny wybór.

2018-10-24, 10:25
Edyl

Post Re: Dobry podkład pod makijaż
Nie stosowałam go jeszcze, ale wygląda na niezły. A kojarzysz sklep malahit.pl ? Bo teraz tam można kupić wiele produktów nawet o 50% przecenionych. Ja już mam na oku jeden produkt, a mianowicie pomadkę w płynie Como Milano nr 18 https://malahit.pl/?s=como+milano+pomad ... pe=product która kosztuje tylko 6,95 .

2018-10-25, 13:19
Edyl

Makijaż to dla wielu kobiet druga skóra. Piękny kolor cery, zaznaczone kości policzkowe, uwydatnione oczy i usta to efekt, do którego dążymy. Jednak wiele pań nie potrafi się malować, przez co zamiast przewidywanych rezultatów otrzymują efekt maski. Aby zrobić dobry podkład pod makijaż, należy najpierw wybrać odpowiedni dla siebie aplikator. Może to być gąbeczka do makijażu lub pędzel (najlepiej wykonany z syntetycznego włosia, ponieważ nie wchłania tak bardzo kosmetyku jak ten z włosia naturalnego). Jeśli wybierzesz gąbkę, nałóż na nią odrobinę kosmetyku, po czym zacznij wklepywać go w twarz. Dzięki temu uzyskasz bardzo naturalny efekt oraz dobrą bazę pod pozostałą część make up'u. Jeżeli chodzi zaś o same akcesoria, to polecam ci https://toolsforbeauty.eu/pl/3-pedzle Produkty Tools For Beauty są solidne i trwałe, gdyż zostały zaprojektowane z troską o najmniejszy szczegół i wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Idealnie sprawdzają się nie tylko w domowym zaciszu, ale także w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

2018-10-26, 10:18
Kwestor

Niestety nie testowałam tego podkładu, ale gdy będę miała okazję, to kupię go w drogerii ;) Podkład do twarzy powinien spełniać kilka podstawowych funkcji i wymagań o czym możesz przeczytać na https://www.kreatywna.pl/. Występuje kilka form tego kosmetyku, np. w sztyfcie, fluidy oraz podkłady w kremie. Innym kryterium wyboru podkładu idealnego jest też m.in. rodzaj i moc krycia, ale przede wszystkim powinien on odpowiadać odcieniowi i potrzebom danego typu cery.

2019-04-23, 20:40
Trybun wojskowy

Takze jestem zdania, ze porzadny i dobry podklad moze zdzialac cuda. Lecz nie z takiego rozwiazania potrzebuje. Poszukuje jakiegos dobrego sposobu na pozbycie sie tych cieni i workow pod oczami bo makijaz za bardzo juz tego nie ogarnia. Kolezanka podpowedziala mi abym sprobowala platkow pod oczy, no dobra ale jakie sa najlepsze. Wtedy ten artykul https://dbam-o-siebie.pl/platki-pod-oczy dzieki ktoremu wiem jakie platki wybrać

2020-05-11, 16:04
Kwestor

Wybór odpowiednich kosmetyków to moim zdaniem absolutna podstawa. Każda z nas ma inną cerę, czasami problemy skórne, które pod podkładem chcemy ukryć. Jednam sam kosmetyk to jedno, kolejną rzeczą jest jego odpowiednie naniesienie na twarz czy szyję. Jak się okazuje często popełniamy błędy przy robieniu makijażu. Tutaj https://www.kreatywna.pl/uroda/najczest ... swiadomie/ znalazłam na ten temat naprawdę fajny artykuł. Takie informacje warto wykorzystać i sprawić, żeby makijaż był naprawdę świetnie wykonany. Na tym zależy przecież każdej z nas :)

2020-05-12, 07:52
Kwestor

Wszystko zależy od cery i jej rodzaju. Poza podkładem, bardzo ważnym produktem jest baza pod makijaż. Obecnie jest ogromny wybór tego typu produktów w zależności od działania.

2020-06-04, 22:35
Legionista

a jaką bazę używacie?
-
kameralna restauracja warszawa

2020-06-11, 11:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 8 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1