[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 985: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3581: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3582: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2983)
Nowoczesne lustra : Hyde Park

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 8 ] 
 Nowoczesne lustra 
Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
Senator

Post Nowoczesne lustra
Nowoczesne, funkcjonalne i efektowne lustra mogą nie tylko być funkcjonalnym dodatkiem, ale również piękną dekoracją wnętrza. Właśnie urządzam nowe mieszkanie i zależy mi na nowoczesnej i designerskiej stylistyce, która będzie przyciągała spojrzenia. Znalazłam w sklepie internetowym przepiękne lustra na https://www.gieradesign.pl/pl/c/Lustra-nowoczesne/28. Na zdjęciach wyglądają naprawdę świetnie. Czy warto kupować dodatki do wnętrza przez internet? 

2018-12-04, 07:57
Senator

Post Re: Nowoczesne lustra
Ja najbardziej lubię lustra z prostymi ramami albo w ogóle bez ramy.

2018-12-04, 10:03
Legionista

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...

2018-12-04, 13:19
Konsul

Mi jakis czas temu bardzo spodobał się pomysł aby zaiwesić lustro w sypialni, zaczęłam więc szukać lustra wrocław to miasto w którym jest wiele firm które posiadają w ofercie lustra, po za tym lustra na wymiar również produkują. Na pewno uda mi się tutaj znaleźć odpowiednią ofertę.

2019-06-12, 17:18
Pretor

Jak szukasz nowoczesnych luster czy też innych produktów do wystroju wnętrz to odwiedź stronę https://www.dekoria.pl/lustra Masz tam olbrzymi wybór w atrakcyjnych cenach i znajdziesz niemal wszystko co potrzebne do dekoracji domu.

2019-07-19, 22:24
Edyl

Dla was wybranie lustra też jest takim problemem? Ja nie mogę sobie z tym poradzić...

2020-10-20, 16:07
Senator

Do wyboru jest obecnie naprawdę wiele różnych rodzajów luster. Poza tym, że można je podzielić ze względu na charakter (lustra do garderoby lub łazienki) można znaleźć także inne rodzaje luster - na przykład wolno stojące lub ozdobne. Czasami wybór odpowiedniego może nam przysporzyć wielu problemów. Właśnie dlatego przed dokonaniem go, warto poszukać odpowiednich informacji i inspiracji. Na stronie: http://www.budo-tech.com.pl/lustro-woln ... co-wybrac/ jest artykuł, który na pewno sporo wyjaśni i ułatwi Ci wybór, więc warto go przeczytać

2020-10-20, 19:50
Legionista

Mi się podobają te lustra, co dają wrażenie tunelu :)

---
less waste

2020-10-20, 21:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  Strona 1 z 1
 [ Posty: 8 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1